+380 94 711 95 91Адрес: г. Харків
вулиця Артема 43
карта проезда
Заказать звонок

История компании

Будівельна компанія ВЕЛЕС пройшла шлях від спеціалізованої підрядної організації до великої, фінансово незалежної, самостійної структури c досягнутими результатами, чим підтверджує позицію надійного і стабільного партнера.


На початку шляху основним напрямком діяльності Компанії було виконання підрядних робіт на будівництві об'єктів житлового та промислово-цивільного призначення, рекострукції будівель. За рахунок якісного виконання робіт будь-якого рівня складності з застосуванням новітніх сучасних технологій та обладнання, а також висококваліфікованих фахівців, які проходили навчання та стажування в Чехії, Польщі, Німеччини, компанії вдалося підняти рівень якості виконання будівельно-монтажних робіт на недосяжну висоту, тим самим завойовуючи довіру наших замовників. У міру зростання компанії і завершених об'єктів, зростала матеріально-технічна база, створювався колектив фахівців-професіоналів.


На сьогоднішній день будівельна компанія ВЕЛЕС є самостійним і незалежним підприємством, що виконує не тільки функції генерального підрядника на будівництво об'єктів наших партнерів, але й активно розвиває власні проекти. Маючи в своїй орбіті неколько девелоперських компаній , а також власну компанію осуществляющуюю роботи з генерального підряду, СК ВЕЛЕС успішно реалізує власні великі проекти і проекти партнерів.


Ми приділяємо велику увагу підбору кадрів, навчання фахівців, і поряд з високою вимогливістю, ми дбаємо про своїх співробітників і створюємо прекрасні умови для роботи в нашій компанії.


На високому рівні ми підтримуємо матеріально-технічну базу. Використання лізингу дозволяє нам оперативно поповнювати парк рухомого складу та спеціалізованої техніки та обладнання. Ми застосовуємо саммую перевірену техніку та інструмент, високої якості та надійності, що дозволяє нам працювати без збоїв.


Велика увага приділяється роботі з постачальниками, адже від якості матеріалів та своєчасності поставок залежить головне в будівництві – терміни і якість. За довгі роки ми напрацювали стійкі зв'язки серед постачальників будівельних матеріалів, спеціалізованої техніки. Навіть у нелегкі часи, будівельна компанія ВЕЛЕС виконувала свої зобов'язання по поставленим матеріалів і послуг.

close

Контакты

+380 94 711 25 91
Адрес: г. Харків
вулиця Артема 43
карта проезда

Обратная связь: