+380 94 711 95 91Адрес: г. Харків
вулиця Артема 43
карта проезда
Заказать звонок

О компании ВЕЛЕС

Будівельна компанія ВЕЛЕС– найбільший в Україні будівельно-інвестиційний холдинг.
Сьогодні за обсягами житлового будівництва, масштабами впливу на вирішення найважливіших соціально-економічних проблем, комплексному впливу на містобудівну середу України компанія ВЕЛЕС займає лідируючі позиції на будівельним ринку.

За багато років роботи побудовано понад 60 будинків, за останні п'ять введено 300 тисяч квадратних метрів, за цей період збудовано 3 700 квартир у 50 будинках. У 2017 році за обсягами зданого житла компанія ВЕЛЕС увійшла в п'ятірку провідних будівельних компаній України.
Минулий рік став знаковим для компанії. У 2017 році компанія знову вийшла в лідери за обсягом введеного житла в Кк. СК Л1 ввела в експлуатацію 12 будинків у трьох великих проектах квартальної забудови: РК Граф Орлов, РК Лондон Парк і РК Прем'єр Палас.
У планах компанії на 2018 рік продовження будівництва і введення в експлуатацію поточних проектів: вже зданий 4 етап РК «Граф Орлов, 5 та 6 етапи РК «Прем'єр Палас», готуються до здачі 6 і 7 етапи житлового комплексу «Граф Орлов», а також в 2018 році планується до введення в експлуатацію ЖК Маршал. Планований сумарний введення житла на 2018 рік становить близько 215 000 кв. м. У загальній складності, в поточних проектах компанії близько 80 корпусів, загальною площею 1млн.кв.метрів.
В майбутньому у будівельної компанії ВЕЛЕС великі плани по будівництву житлових будинків високої якості на території України. У компанії широкий портфель земельних ділянок, майже 80 гектар.

Наши партнеры
ILan ILan

Интернет-провайдер

Antiterror Security Group Antiterror Security Group

Охранная компания

Irpin Utilites Service Irpin Utilites Service

Управляющая организация для обслуживания многоквартирных домов

Smart Universal Group Smart Universal Group

Автотранспортная компания строительно-дорожней спецтехники

close

Контакты

+380 94 711 25 91
Адрес: г. Харків
вулиця Артема 43
карта проезда

Обратная связь: